Dobre kosmetyki do makijażu na latoLatem makijaż musi być jak najbardziej lekki i świetlisty. Warto trzymać się właśnie tej zasady, bo twarz wygląda wtedy młodo i promiennie. Taki makijaż jest perfekcyjnie dobrany do pory roku, ładnie współgra nawet z najbardziej delikatną opalenizną. Jakie kosmetyki będą perfekcyjne do letniego make – upu? Poniżej kilka dobrych podpowiedzi.

Kosmetyki do letniego makijażu

Latem Szczególną uwagę należy zwrócić na sposób wykończenia makijażu. Puder nie może być ciężki i lekki. Musi matować naprawdę delikatnie i subtelnie, bo właśnie latem modna jest delikatnie świetlista skóra. Taki efekt po może osiągnąć kosmetyk jakim jest Wibo fixing powder. Ten puder od marki wibo sprawdza się idealnie jako wykończenie makijażu, po jego użyciu twarz nie jest tępa i całkowicie matowa. Wibo fixing powder można też doskonale łączyć z różnego rodzaju rozświetlaczami i bronzerami. Takie kosmetyki pozwalają ładnie rzeźbić twarz i uwypuklać rysy twarzy. Właśnie w taki sposób malują się wszystkie gwiazdy show biznesu.

Modelowanie twarzy za pomocą kosmetyków

Warto opanować sztukę modelowania twarzy za pomocą kosmetyków, a zatem kolejne specyfiki polecane na lato to właśnie dobry rozświetlacz i bronzer. Tutaj trzeba zwracać uwagę na sam wygląd drobinek oraz ich kolorystykę. Im są one mniejsze, tym efekt na twarzy bardziej delikatny i subtelny. Dzięki temu makijaż prezentuje się z klasą. Duże drobinki szczególnie brokatowe wyglądają często tandetne, a sam makijaż bardzo szybko spływa z twarzy i źle się prezentuje.