Jak najdłużej utrzymać makijaż oka?Kobiety o tłustej cerze bardzo często borykają się z niemożliwością utrzymania cieni na powiece oka przez długi czas. Dlatego też wymyślono taki kosmetyk jak baza pod cienie. Przykładowo baza pod cienie Wibo to mały słoiczek preparatu, który ma lekka konsystencję i bardzo dobrze rozprowadza się po powiece oka.

Gdy chcemy balować przez całą noc

Gdy mamy w planie balowanie przez całą noc i nie chcemy by jak najszybciej spłynął nam makijaż oko, dobrze jest użyć wtedy bazy do stosowania pod cienie Wibo. Bazę nakładamy na powiekę oka palcem od linii brwi do kącika oka. Dobrze jest też dodatkowo przed nałożeniem cieni zapudrować sypkim pudrem powiekę oka.

Tak utrwalony i zabezpieczony makijaż, nałożony na oko będzie trzymał się bardzo długo, nawet przez całą noc.

Jaka jest baza Wibo

Baza pod cienie marki Wibo ma bardzo lekką i dobrze rozsmarowującą się konsystencję. Preparat zawiera wosk pszczeli i dodatkowo wzbogacony jest o witaminę E. Wibo zapakowane jest w mały słoiczek, z którego w bardzo łatwy sposób można palcem wydobyć zawartość. Bazę najlepiej jest rozetrzeć po powiece palcem, jej konsystencja nie pozwala na tworzenie się grudek i na rolowanie się bazy w kącikach oczu.

Zalety bazy pod cienie Wibo

Preparat Wibo ma wiele zalet, wśród nich wyróżnić należy:

– dobre, ładne i funkcjonalne opakowanie,

– bardzo dobrą wydajność bazy,

– małą cenę,

– brak zapachu,

– baza nadaje doskonały, neutralny kolor.

Baza doskonale pomaga utrzymać makijaż oka przez bardzo długi czas.Kosmetyk jak na swoją jakość sprzedawany jest w doskonałej, niskiej cenie.