korektor od Loreal - model True Match N1

Korektor do twarzy – po co i dla kogo?

Loreal korektor do twarzy powinien się znaleźć w kosmetyczce każdej kobiety. Nie ma znaczenia tutaj wiek kobiety- korektor będzie idealny dla nastolatki jak i również dojrzałej kobiety.

Nieskazitelna cera

Korektor jest niezbędnym kosmetykiem w walce z niedoskonałościami, a także z wyrównaniem kolorytu skóry- pozwala on bowiem na uzyskanie ładnej, gładkiej i jednolitej cery. Korektor Loreal może również zastąpić bazę pod makijaż (choć głównie przeznaczony jest on do ukrycia cieni pod oczami, rumienia, przebarwień czy popękanych naczynek i wyprysków). W zależności od typu cery należy dobrać odpowiednią konsystencję – tylko wtedy korektor skutecznie poradzi sobie z zatuszowaniem niedoskonałości i tym samym sprawi by skóra twarzy wyglądała promienne i zdrowo. Obecny rynek oferuje szeroką gamę różnych korektorów od Loreal, dlatego też znajdzie się coś dla każdego typu cery.

Świetne wykończenie makijażu

Zazwyczaj jest tak, że sam podstawowy makijaż jest niewystarczający by wyglądać olśniewająco- makijaż wymaga odpowiedniego wykończenia. Korektory do twarzy firmy Loreal świetnie się sprawdzą w tej kwestii. Idealnie podkreślą linię brwi i ust. Ukryją również drobne błędy w makijażu, które często są popełniane – dzięki czemu nie ma konieczności zmywania makijażu i tworzenia make-up od nowa.