Kultowy korektor

Korektor pod oczy maybelline to niezwykle popularny damski kosmetyk. Do niedawna trudno było go kupić w polskich drogeriach, dzisiaj jest dostępny bez problemu, chociaż wciąż bardzo rozchwytywany.
Doskonałe wypełnienie każdej bruzdy i pełne ukrycie wszystkich wad skóry jest możliwe dzięki użyciu maybelline korektor pod oczy.

Cieni już nie ma pod oczami

Nakładanie korektora maybelline jest bardzo łatwe i proste, ponieważ jego konsystencja jest bardzo kremowa. Ponadto korektor doskonale wchłania się w skórę i bardzo dobrze stapia się z makijażem. Jest to korektor najczęściej używany przez wiele kobiet a przyczynia się do tego jego jakość i fakt, że posiada specjalną gąbeczkę ułatwiającą jego aplikację.
Korektor maybelline wygląda na skórze bardzo ładnie. Po nałożeniu aplikatorem korektora zauważa się, że skóra staje się nagle wygładzona a po cieniach pod oczami nie ma już śladu. Ponadto można odczuć lekkość kosmetyku, nie jest on ciężki, mocno tłusty, nie posiada ciężkiej konsystencji. Maybelline doskonale neutralizuje wszelkiego rodzaju zasinienia w okolicy oczu oraz zaczerwienienia.

Na plus

Korektor po nałożeniu powinien być lekko napudrowany i wtedy nie zroluje się na powiece i utrzyma się na twarzy przez cały dzień. Jest to również jego ogromny plus. Korektor stosuje się przez długi czas, jest on więc bardzo wydajnym produktem. Doceniony przez wiele kobiet, jest kosmetykiem, który spełnia swoją rolę.
Formuła korektora została wzbogacona o owoce goji i haloxylu.
Używając korektora pod oczy maybelline należy dobrać odpowiedni odcień do swojej skóry. W ofercie można znaleźć odcienie:

  • light,
  • sand,
  • ivory,
  • brighthener.

Dobór odpowiedniego koloru do skóry spowoduje, że korektor doskonale wtopi się z makijażem i ukryje niepotrzebne niedoskonałości skóry. Korektor ma same plusy i bardzo pozytywne opinie.