Puder brązujący

W szerokiej ofercie marki makeup obsession znajdziemy piękne bronzery, które sprawiają, że skóra nabiera promiennego wyglądu. Lekkiego, brązowego rumieńca z chęcią dodadzą sobie wszystkie posiadaczki jasnej karnacji, co więcej puder brązujący podkreśli też pięknie dekolt, a także sprawdzi się w roli cienia do powiek. To produkt uniwersalny, który na pewno na stałe zagości w kosmetyczce niejednej kobiety.

Doskonałe produkty brązujące – sposób na słońce

Puder brązujący marki makeup obsession to puder przeznaczony do konturowania twarzy i podkreślania policzków, wzmocnienia efektu opalonej skóry. Produkt ma bardzo szerokie zastosowanie, stąd też jest tak chętnie kupowany przez fanki makijażu. Niezwykle mocna pigmentacja pudru  umożliwi budowanie efektu krycia i wzmacnianie koloru produktu, przez co też możemy budować stopień „opalenia skóry” czy wyeksponowania policzków. Na szczególna uwagę zasługuje tez konsystencja pudru. Niezwykle pudrowa i jedwabista konsystencja zapewnia bardzo łatwą i szybką aplikację. Warto także zwrócić uwagę na doskonałą jakość produktu oraz jego ogromną trwałość. Puder bardzo długo utrzymuje się na twarzy i to bez konieczności poprawiania makijażu w ciągu dnia. Takie zalety docenią wszystkie panie, które nie mają czasu na makijażowe poprawki w ciągu dnia.  

Wiele produktów makeup obsession Cocolita daje możliwość tworzenia własnej paletki, dzięki czemu wybieramy tylko te odcienie, które się nam podobają. Produkty zostały umieszczony w plastikowym opakowaniu, które chroni je przed uszkodzeniami.