Wygodne w użyciu szczotki dla łatwego rozczesywania włosów

Szczotka tangle teezer doskonale radzi sobie w codziennej pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. To fryzjerskie akcesorium posiada specjalne ząbki, które są bardzo elastyczne i funkcjonalne. Rozplątują one suche i mokre pasma.

Pielęgnują one od nasady skórę głowy i pobudzają mikrokrążenie. Wśród produktów można wymienić okrągłe szczotki oraz te, które mają bardziej prostokątny kształt. Każda ma inne przeznaczenie. Okrągła, doskonale radzi sobie ze stylizacją każdej fryzury. Ułatwia ona układanie włosów podczas suszenia. Dodatkowo, przyspiesza ona proces układania fryzury. Nadaje się ona do włosów krótkich i długich. Rozczesuje ona poszczególne pasma na całej długości.

Szczotka tangle teezer, która ułatwia układanie każdej fryzury

Wśród produktów tangle teezer można również wyróżnić szczotki do włosów kręconych. Nadają one włosom gęstości i objętości. Nie niszczą poszczególnych kosmyków podczas stylizacji, zmniejszają ilość wypadających włosów. Szczotki kieruje się po skórze głowy od samego czubka po końcówki. Dobrze sprawdzają się one do włosów łamliwych, zniszczonych i porowatych. Dzięki akcesoriom fryzjerskim, z łatwością można rozprowadzać maseczki oraz specjalistyczne odżywki, po włóknach włosa.

Produkty fryzjerskie do codziennego rozczesywania włosów

Szczotki tangle teezer sprawdzają się przy układaniu prostych fryzur. Mają one ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu z łatwością można je stosować w codziennej pielęgnacji włosa i skóry głowy. Produkty te można stosować podczas codziennego rozczesywania włosów bezpośrednio po myciu lub przed nałożeniem odżywki. Ząbki od szczotki wyginają się w pożądanym kierunku i są bardzo elastyczne, dzięki czemu nie uszkadzają struktury głowy. Szczotki mogą być stosowane regularnie, nie powodują one nieprzyjemnego uczucia ciągnięcia kosmyków.