dermedic

Dermedic – co to za firma

Dermedic jest to polska firma specjalizująca się w dermokosmetyce. Powstała z myślą o pacjentach mających problemy z własną skórą pomagając im poprzez pozbywanie się uporczywych dermatoz. Firma przy współpracy wszelakich dermatologów,  alergologów oraz biotechnologów stworzyła wiele różnych produktów specjalnie dedykowanych skórze trądzikowej, atopowej, wrażliwej bądź przesuszonej. Warto podkreślić, iż skład każdego preparatu jest szczegółowo sprawdzany pod wieloma kątami, zanim trafi on do sprzedaży.

Dermokosmetyki Dermedic

Ich produkty jako główne zadanie mają oddziaływać pielęgnacyjne na skórę, lecz to nie wszystko dodatkowo pomagają w leczeniu rozmaitych schorzeń skóry. Dzięki wykorzystywaniu własnych opracowanych technologi powstają wiele rozwiązań, które podlegają ochronie patentowej na rzecz firmy. Sprawdzając badania kliniczne, możemy dowiedzieć się jak skuteczne oraz bezpieczne są preparaty lecznicze. Oczywiście takie badania są najczęściej przeprowadzone w prywatnych klinikach, lecz czasami ich wyniki są opublikowane na światło dzienne.

dermedic

Bardzo ważny jest fakt, aby cała produkcja spełniała zasady GMP, które określają jakość produktu. Jeżeli chcemy kupić produkty od firmy dermedic to możemy udać się do pobliskiej apteki i sprawdzić, czy mają takie rzeczy na stanie, gdyż ich głównym kanałem sprzedaży są właśnie apteki. Jednak jest również możliwość zakupów online tutaj https://byhealth.pl/dermedic. Na samym końcu warto zaznaczyć, iż kosmetyki dermedic są przekazywane do różnych specjalistów, którzy mają za zadanie sprawdzić jakość produktu, po czym wystawić opinie. Wielu pediatrów czy dermatologów było zgodnych, więc rekomendowali tę firmę.