Przyspieszenie wzsrostu włosów – Long 4 Lashes

Bardzo popularna już w tej chwili marka Long 4 Lashes świetnie radzi sobie nie tylko z rzęsami, od których rozpoczęła swoja rewolucję, ale również z paznokciami, włosami, czy też innymi budującymi naszą pewność siebie elementami ciała.

Rzęsy

Producent rozpoczął podbijanie rynku poprzez wypuszczenie świetnie skomponowanego serum przyspieszającego wzrost rzęs. Jego przyjemny skład daje rzęsom tak pozytywną dawkę pożądanych składników, że trudno o lepszy kosmetyk tego rodzaju. Kojąca prowitamina B5, nawilżający kwas hialuronowy oraz delikatna allantoina doskonale ze sobą współgrają tworząc kosmetyk wszech czasów, z którego większość kobiet jest niezwykle zadowolona.

Paznokcie

Płytka paznokci wymaga uwagi, szczególnie kiedy organizmowi brakuje witamin. Wtedy paznokcie będą wyglądały najgorzej, ponieważ wszystkie wartościowe substancje płynące do organizmu dzięki wartościowemu jedzeniu dostają się do paznokci na szarym końcu – przez co zwykle wcale tam nie docierają. Zastosowanie na nie specjalnego serum będzie doskonałym pomysłem. Jeżeli bowiem nie docierają do nich składniki z wewnątrz to warto dostarczyć im składniki z zewnątrz.

Włosy

Wiele już lat trwa szał na zdrowe włosy i Long 4 Lashes na niego odpowiada. Fajnie skomponowana seria przyspieszająca porost włosów świetnie sprawdza się u większości stosujących ją kobiet. Warto wypróbować każdy z kosmetyków od tego producenta, bo jest to po prostu dobry, rewelacyjnie skomponowany produkt – każdy jeden, który wyszedł pod patronatem ich produkcji.