manicure vinylux

Zalety manicure Vinylux

Manicure hybrydowe zdecydowanie dominuje w kosmetyce paznokci. Hybrydy są trwałe, nawet do 3 tygodni. Niestety takie efekty wiążą się z wysoką ceną zabiegów i dłuższym czasem ich trwania wynikającym z konieczności utwardzania lampą UV. Alternatywą dla hybrydy jest manicure Vinylux.

Konkurencja dla hybrydy

Obecnie manicure hybrydowy jest najpopularniejszym zabiegiem upiększającym dłonie wykonywanym w salonach kosmetycznych. Choć na jego wykonanie trzeba zarezerwować sobie dużo czasu, to jednak jego trwałość utrzymująca się 3 tygodnie trochę to rekompensuje.

Powoli pojawia się konkurencja dla hybrydy, czyli manicure Vinylux. Na razie wykonują go tylko niektóre zakłady kosmetyczne w Warszawie i Wrocławiu, ale pewnie wkrótce szybko dołączą inne miasta.

Zalety manicure Vinylux

Manicure Vinylux od EasyNails utrzymuje się przez 7-10 dni. Jest to równocześnie jego wada i zaleta. W porównaniu do hybrydy paznokcie trzeba częściej malować, ale za to ich kolor można dobrać do stylizacji.

Lakiery winylowe nie wymagają utwardzania lampą UV, schną pod wpływem światła słonecznego. Te z wyższej półki nie wymagają także nakładania bazy, ponieważ znajduje się ona już w lakierze. Po pomalowaniu lakierem Vinylux wystarczy nałożyć lakier nawierzchniowy i dobrze wysuszyć paznokcie.

Lakiery winylowe można zmyć za pomocą zwykłego zmywacza, nie trzeba specjalnych preparatów i zawijania w folię. Umożliwia to samodzielną zmianę koloru paznokci.