d'alchemy

D’alchemy – dla kogo są przeznaczone?

D’Alchemy to w pełni naturalne i wegańskie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dedykowane są konsumentom, którzy dbają o kondycję swojej skóry, a jednocześnie o planetę i dobro zwierząt. Składniki pozyskiwane są z odnawialnych źródeł, a działania marki opierają się na holistycznej koncepcji wzajemnego powiązania i oddziaływania elementów wszechświata. D alchemy to marka świadoma,  dla osób wrażliwych o szerokim spojrzeniu na świat.

D’alchemy kosmetyki z pasją

Alchemy kosmetyki to produkty zawierające wyłącznie składniki pochodzenia organicznego, które mają korzystny wpływ na skórę. Kosmetyki są wolne od chemicznych dodatków, czego potwierdzeniem jest certyfikat ECOCERT. Substancje aktywne rozpuszczane są w sposób kontrolowany w hydrolatach roślinnych, czyli naturalnych wyciągach otrzymywanych z roślin. Skuteczność składników aktywnych znajdujących się w preparatach kosmetycznych została udowodniona badaniami klinicznymi. Aby zapewnić kosmetykom jak najlepszą jakość, pakowane są w specjalnym szkle biofotonicznym, które gwarantuje:

  • wysoką biowitalność i
  • stabilność mikrobiologiczną.
d'alchemy

D’alchemy kosmetyki odpowiednie dla wegan

Kosmetyki d’alchemy są produkowane z troską o planetę, jak i zwierzęta, dlatego nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych, a także produktów wytwarzanych przez zwierzęta (np. miodu). Co więcej, żaden z preparatów dostępnych w ofercie nie był na którymkolwiek etapie produkcji testowany na zwierzętach. Dzięki temu produkty są odpowiednie dla wegan, jak i wegetarian. Ponadto powstają z troską o zasoby środowiska naturalnego i jego bezpieczeństwo.