Dlaczego warto zdecydować się na lampę firmy Semilac?

Stylistki wykonujące paznokcie hybrydowe potrzebują przede wszystkim bardzo wysokiej jakości lamp. Klientki z roku na rok mają bowiem coraz wyższe wymagania, które koniecznie musza być spełniane przez profesjonalne gabinety. 

Na jaki produkt warto się zatem zdecydować?

Świetnym rozwiązaniem będzie lampa led semilac. Produkt został bowiem wyposażony przez producenta praktycznie we wszystkie konieczne funkcje do wykonania paznokci hybrydowych. Lampa semilac led wyróżnia się przede wszystkim na bardzo trudnym i wymagającym rynku stosunkiem ceny do jakości. Polska firma wyszła bowiem z założenia, że nie będzie konkurowała ceną tylko jakością. Jest to bowiem zdecydowanie bardziej ceniony czynnik przez klientki.

Jakie są największe atuty lampy Uv Semilac?

Produkt został wyposażony przez producenta w specjalne czujniki ruchu dzięki którym możliwe jest automatyczne uruchomienie procesu. Koniecznie należy również podkreślić, że magnetyczny spód zdecydowanie pomoże w czyszczeniu, a także bardzo trudnej pracy ze stopami. Z kolei bardzo wysokiej jakości wentylator zagwarantuje właściwe chłodzenie. 

Nie można zapomnieć, że lampa uv semilac wyposażona została w specjalny wskaźnik mocy, który będzie informował stylistkę o łącznej mocy znamionowej diod Led, których zadaniem jest emitowanie promieniowania UV. Wśród licznych zalet produktu koniecznie trzeba wymienić także bardzo długą żywotność, która wynosi nawet 30000 godzin pracy. Panie bardzo cenią lampy również za to że, nie jest konieczna wymiana żarówek LED.