Drogeria Internetowa Puderek

Drogeria internetowa Puderek to przede wszystkim sklep bogaty w produkty z różnej kategorii. Drogeria wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, na bieżąco uzupełniając asortyment. Najnowsze produkty można znaleźć w kategorii Nowości.

Znajdują się tutaj produkty z kategorii: pielęgnacja, pędzle do makijażu, paznokcie, świece i woski. Dodatkowo można wyszukać produkty za pośrednictwem kategorii: marki, nowości, top produkty, na prezent, a także w strefie okazji, w której można znaleźć ciekawe promocje.

Wszystkie produkty w sklepie zostały szeroko opisane, by ułatwić wybór odpowiedniego dla cery i potrzeb kosmetyku.

Dla ułatwienia Drogeria internetowa Puderek podzieliła wszystkie kategorie na podkategorie, które pozwalają szybko znaleźć odpowiedni kosmetyk.

Marki zostały podzielone według przeznaczenia produktów: do makijażu, włosów, pielęgnacji i innych.

Kosmetyki do paznokci podzielone są na: lakiery hybrydowe, akcesoria do hybryd, zdobienie paznokci, odżywki, płyny i preparaty, a także przedłużanie paznokci.

W ofercie kosmetyków do makijażu znajdują się produkty do makijażu ust, twarzy, oczu. Znajdują się tam też akcesoria do makijażu, sztuczne rzęsy a także akcesoria i przybory.

Pielęgnacja to wachlarz kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, produkty do dezynfekcji, akcesoria pielęgnacyjne i akcesoria do włosów.

Kategoria na prezent to bogata oferta zestawów zarówno kosmetyków jak i akcesoriów, które możemy komuś podarować.

W asortymencie Drogerii znajdują się świece zapachowe i woski, do wykorzystania podczas domowego SPA.