paznokcie hybrydy

Idealny manicure

Piękne i zadbane paznokcie to atrybut stylowych kobiet. Panie więc chętnie odwiedzają profesjonalne gabinety kosmetyczne oraz samodzielnie uczą się prawidłowo dbać o swoje dłonie. Jaki manicure jest obecnie na czasie? Jaki lakier musi gościć na paznokciach pań w nadchodzące wakacje?

Lakier hybrydowy – must have


Lakier hybrydowy Provocater cieszy się popularnością wśród wielu pań już od dobrych kilku lat. Producenci tego asortymentu tworzą coraz to nowsze i bogate kolekcje, z których można korzystać zarówno u fachowych manicurzystek jak i we własnym domu. Dużo pań wybiera ostatnią opcję i zamawia specjalne zestawy, dzięki którym są w stanie szybko i sprawnie stworzyć idealny manicure bez wychodzenia z domu. Wystarczy zrobić go zgodnie ze wskazówkami producenta danego sprzętu i cieszyć się profesjonalnym manicure wykonanym przez siebie.

Dlaczego warto wybrać trwałe lakiery hybrydowe?


Trwałe lakiery hybrydowe zaskakują jakością, utrzymywaniem się na paznokciach nawet do 4 tygodni oraz bardzo bogatą kolorystyką. Panie w wielu sklepach znajdą całą gamę kolorów, odcieni oraz zdobień, dzięki którym można stworzyć na niewielkiej płytce prawdziwe arcydzieło sztuki. Korzystając z elementów ozdobnych takich jak: pyłki, cyrkonie, naklejki czy elementy 3D można stworzyć zachwycający i oryginalny manicure, który bez problemu będzie pasował do wielu stylizacji i okoliczności. Dodatkowo, w każdej chwili można zmienić kolor na zupełnie inny.