Kolczyki daith – ważne cechy

Daith piercing już od kilku lat cieszy się bardzo dużym uznaniem na rynku. Polega na przekłuciu delikatnego miejsca w uchu i umieszczeniu w nim unikalnego kolczyka. Daith uzyskamy wtedy, gdy mamy w uchu małą fałdkę, nad kanałem słuchowym. Najbardziej popularnym kolczykiem jest kółko z wyjmowaną kulką. Rozmiary są różnorodne, przy czym odbiorcy chętnie wybierają niewielkie kolczyki daith. Jakie rozwiązanie spełni nasze oczekiwania? Czym cechuje się kolczyk daith? Jak wygląda piercing tego typu? O czym musimy wiedzieć?

Kolczyk do daith

Piercing daith jest sposobem na podkreślenie swojej oryginalności. Niekiedy sięgamy po kolczyki w kształcie banana lub podkówki, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. W ostatnim czasie daith kolczyk zyskuje coraz większą popularność. Co ciekawe, panuje przekonanie, że piercing pomaga zwalczyć bóle głowy. Wszystko to wiąże się z miejscem przekłucia, gdyż przypomina akupunkturę. Koszt zabiegu nie jest wysoki, a cena jest zależna od oferty salonu piercingu. Pierwszym kolczykiem w tym przypadku jest banan wykonany z tytanu. Można również wybrać kółko.

Piercing daith

Daith kolczyk ciekawie się prezentuje u kobiet i u mężczyzn. Co do okresu gojenia przekłucia, wynosi on od 2 do 3 miesięcy. Aż do czasu zakończenia gojenia nie powinniśmy zmieniać biżuterii. W tym czasie pomocne jest korzystanie z soli fizjologicznej, którą przemywać należy przekłuty obszar. Właściwa pielęgnacja przyspieszy proces gojenia. W sklepie online takim jak: https://crazyneedles.pl/pl/menu/daith-201 znajdziemy unikalne kolczyki daith, które doskonale się prezentują.