Kolorowe kosmetyki Lancome

W roku 1935 w sercu Paryża powstaje marka Lancome, która szybko stanie się jedną ze światowych świątyń piękna. Obecnie ta ekskluzywna marka oferuje swoim klientkom między innymi szeroki wybór kosmetyków kolorowych, które doskonale nadają się do wykonywania codziennego makijażu.

Bazy i podkłady do każdej cery

Kosmetyki Lancome przeznaczone do makijażu to oczywiście przede wszystkim łatwe w użyciu podkłady oraz bazy, które nie podrażniają i nie wysuszają delikatnej skóry twarzy. Bogaty wybór kolorów podkładu pozwoli idealnie dopasować produkt do danej karnacji, co jest podstawą prawidłowo wykonanego makijażu. Na szczególną uwagę zasługują również róże oraz bronzery, za których pomocą można podkreślić naturalne rysy twarzy. 

Eleganckie podkreślenie oczu

Oczy to centrum każdej twarzy i to właśnie one najskuteczniej przyciągają uwagę. Lancome dla swoich klientek przygotowało przede wszystkim wygodne w aplikacji i wodoodporne mascary, które nie sklejają rzęs i nie obciążają ich nadmiernie. Wydłużone w ten sposób rzęsy staną się bardzo widoczne, nawet jeżeli nie są naturalnie ciemne. Cienie do powiek nadadzą charakteru całemu makijażowi, a od danej okazji zależy to, jak intensywne powinny być.

Usta niczym błyszczący kwiat

Dopełnieniem makijażu jest pomalowanie ust, do czego posłużą doskonale kryjące pomadki oraz błyszczyki do ust. Na szczególnie precyzyjną aplikację pozwalają błyszczyki w płynie. Kredki do ust służą natomiast do zarysowania dokładnego konturu ust, co pozwoli na ich optyczne powiększenie lub wymodelowanie.

Oferta sprzedażowa kosmetyków Lancome dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/lancome