Krem do koloryzacji Matrix Color Sync – czy warto?

Koloryzacja włosów w warunkach domowych wydaje się być dość ryzykowna. Trzeba jednak wspomnieć, że wiele pań bez trudu radzi sobie z tym zadaniem. Nie tylko tuszują siwe włosy, ale nawet je rozjaśniają. Oczywiście duże znaczenie ma tutaj posiadana wiedza oraz doświadczenie. Rzadko bywa tak, że pierwszy zabieg jest w pełni udany. Ponadto należy zaopatrzyć się w profesjonalne produkty, które posiadają wysokojakościowe składy. Przykładem jest Matrix Color Sync, czyli marka, które proponuje kosmetyki koloryzujące dla salonów fryzjerskich.

Matrix Color Sync: krem bez amoniaku

Kremy koloryzujące Matrix Color Sync wyróżniają się nieinwazyjnym składem. Jest to więc świetna propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z domowymi zabiegami fryzjerskimi. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że farby z amoniakiem mogą znacząco osłabić włosy. Stają się one przesuszone, a zarazem bardziej podatne na wypadanie. Dotyczy to w szczególności osób, których kosmyki były osłabione przed koloryzacją.

Kremy bez amoniaku nie wżerają się w strukturę włosów, jednak skutecznie przekazują pigment. Efekty zabiegu są długotrwałe. Nie musimy martwić się, że kolor wypłucze się po kilku myciach.

Matrix Color Sync: łatwa aplikacja

Krem do koloryzacji Matrix Color Sync ze sklepu Trena.pl można nałożyć na włosy bez większych trudności. Wynika to z faktu, że jego konsystencja nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka. Nie trzeba martwić się, że produkt będzie spływał lub tworzył problematyczne grudki.

Ponadto w ofercie omawianej marki znajdziemy również tonery do włosów blond, które znakomicie sprawdzą się podczas eliminacji żółtych i rudawych tonów.