Olejek do włosów Olaplex 7. Natychmiast poprawia kondycję wszystkich typów włosów

Zastosowanie odpowiedniego kosmetyku do włosów może natychmiast nadać im piękniejszy wygląd i poprawić ich kondycję. W tym celu opracowano olejek bez spłukiwania Olaplex 7, który zawiera opatentowany składnik Olaplex oraz szereg naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych.

Kosmetyki Olaplex to jedyna tego typu linia na rynku, w której zastosowano składnik Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate określany jako Olaplex. Posiada on zdolność do wewnętrznej odbudowy włosów i dzięki temu nadaje im jeszcze piękniejszy wygląd. Składnik ten znajduje się także w olejku Olaplex 7, który przeznaczony jest do każdego typu włosów.

Olejek do włosów Olaplex – działanie


Dzięki olejkowi Olaplex 7 można natychmiast nadać włosom miękkość, blask i wygładzić ich pasma. Zawarte w tym kosmetyku składniki posiadają działanie wygładzające, odbudowujące, a także ochronne, dlatego to wszechstronny produkt do włosów.

Właściwości olejku Olaplex:
– zapobiega puszeniu się włosów
– chroni kolor włosów farbowanych
– zapewnia termoochronę podczas stylizacji
– zabezpiecza przed UV
– ułatwia rozczesywanie splątanych włosów
– nadaje włosom świetliste refleksy
– ma lekką konsystencję i nie przetłuszcza włosów

Olejek do włosów Olaplex – sposób użycia


Kosmetyk należy rozetrzeć na dłoniach i rozprowadzić na suchych albo wilgotnych włosach zależnie od potrzeb. Dla włosów cienkich zaleca się naniesienie olejku Olaplex 7 od połowy długości.