krem emolium do twarzy

Oryginalne kosmetyki Emolium – co warto wiedzieć o ich składzie?

Produkty Emolium do twarzy mogą pochwalić się bardzo dużą skutecznością, która wynika przede wszystkim z zastosowania odpowiedniego składu. Przy wyborze kremów do twarzy każdy powinien sprawdzić dokładnie składniki, które znajdują się w danym preparacie.

Co warto wiedzieć o składzie kremów Emolium?

Kosmetyki Emolium w swoim składzie zawierają przede wszystkim magiczny olej makadamia oraz rewelacyjne masło shea. Warto wspomnieć również o hialuronianie sodu oraz o alantoinie. Składniki te mają bardzo pozytywny wpływ na stan skóry. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim właściwości łagodzące podrażnienia skóry. Masło shea odgrywa bardzo ważną rolę w odbudowie bariery ochronnej naskórka. Jeżeli chodzi o hialuronian sodu to odpowiada on przede wszystkim za odpowiednie nawilżenie skóry. Krem Emolium wbrew pozorom zapewnia nie tylko odpowiednie natłuszczenie skóry. Sporą zaletą jest to, że kosmetyki nie pozostawiają tłustego filtra.

Krem na atopowe zapalenie skóry

Marka Emolium słynie przede wszystkim z produkcji kremów dla alergików i osób, które mają mniejsze lub większe problemy skórne. Kosmetyki Emolium znacząco zwiększa odporność na podrażnienia, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość powstawania stanów zapalnych nie tylko przy atopowym zapaleniu skóry. Krem doskonale nadaje się nie tylko na twarz i dłonie, ale również na pozostałe części ciała. Pamiętać należy o tym, aby produkty Emolium do twarzy nakładać jedynie na czystą i suchą skórę.