pędzle Jessup - zestaw

Pędzle do makijażu – lepsze pojedyncze czy zestawy?

Pędzle do makijażu używa wiele kobiet. Są one dostępne w perfumeriach oraz drogeriach. Ceny i jakość pędzli są zróżnicowane. Przeważnie im wyższa jakość, tym wyższa cena. Dobre pędzle powinny być wykonane z miękkiego włosia i po umyciu nie tracić na jakości. Jednocześnie powinny być trwałe i wytrzymałe w przypadku intensywnego użytkowania.Przed zakupem pędzli należy się zastanowić, czy zakupić pojedyncze sztuki, czy raczej cały zestaw.

Jakie pędzle wybrać

Od jakiegoś czasu na rynku dostępne są bogato wyposażone zestawy pędzli. Warto zwrócić uwagę na markę Jessup, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów do makijażu. Są to przede wszystkim pędzle.

Zestawy pędzli Jessup posiadają wysoką jakość i są w przystępnych cenach. Są perfekcyjnie wykonane i są bardzo trwałe. Wśród zestawów pędzli do makijażu Jessup, każdy może coś dla siebie znaleźć. Poza tym cieszą swoim wyglądem i świetnie nadają się na prezent.

Zestawy Jessup

Pędzle do makijażu Jessup występują w różnych seriach. Jedna z nich to seria Rose Gold. Te zestawy posiadają trzonki wykonane z drewna polakierowanego na kolor czarny i biały, z metalowymi skuwkami w kolorze różowego złota.

Seria Coffe Gold to seria, która także się wyróżnia swoim wyglądem. Pędzel jest wykonany z białego, syntetycznego włosia natomiast akrylowy trzonek zakończony złotą, elegancką skuwką.

Pędzle Jessup spełniają wysokie standardy jakości i jest to z pewnością dobra inwestycja. Posiadanie takiego zestawu to przyjemność i mogą one stanowić ozdobę miejsca, gdzie przechowujemy akcesoria do makijażu.