kolczyki w uszach

Piękno i indywidualizm: Odkryj różnorodność kolczyków do przekłuwania uszu!

Kolczyki to jedna z najpopularniejszych ozdób, którymi można upiększyć swoje ciało. Wśród różnego rodzaju biżuterii do piercingu, najpowszechniejsze są kolczyki do uszu. Jak wygląda piercing uszu i na jaką biżuterię warto się zdecydować?

Biżuteria dopasowana do rodzaju przekłucia

Kolczyki w uszach z www.crazyneedles.pl/pl/ są wspaniałą ozdobą, pozwalającą na wyróżnienie się z tłumu. Ponieważ uszy można przebijać w różnych miejscach, takich jak np. płatek ucha, małżowina lub chrząstka, to kolczyki do przekłuwania uszu różnią się między sobą. Decydując się na konkretne przekłucie, zapytaj swojego piercera, na jaką biżuterię możesz się zdecydować. Pamiętaj również, że kolczyk w uchu, założony od razu po wykonaniu przekłucia, zwykle jest nieco większy, niż ozdoby, które będziesz nosić na co dzień. Wynika to z tego, że na początku ucho może delikatnie puchnąć.

Wyraź siebie poprzez noszenie biżuterii!

Kolczyki na uchu mogą być srebrne, złote, wykonane ze stali chirurgicznej lub tytanu. Kolczyki do przekłucia uszu zwykle są wykonane z hipoalergicznej stali chirurgicznej, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wystąpienia alergii. Nosząc kolczyki możesz zdecydować się na biżuterię o różnej stylistyce. Delikatnej, klasycznej, eleganckiej, ekstrawaganckiej – wszystko zależy od ciebie! Kolczyki w uszach są doskonałym dopełnieniem stylizacji i pozwalają na nadanie jej indywidualnego charakteru. Kolczyki do ucha możesz kupić w salonie jubilerskim, w salonie piercingu lub przez internet. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, upewnij się, że biżuteria została zrobiona z bezpiecznych dla ciała materiałów.