lactacyd

Skuteczna codzienna higiena w miejscach intymnych – produkty Lactacyd dla każdej kobiety

Odpowiednia pielęgnacja ciała wymaga stosowania specjalnych kosmetyków, które odpowiadają potrzebom skóry. Nie inaczej jest w przypadku mycia okolic intymnych. Sprawdzone produkty pozwolą nie tylko zachować higienę, ale również świeżość. Wszelkie schorzenia w okolicy krocza są szczególnie nieprzyjemne, dlatego warto ich unikać – odpowiednia profilaktyka jest jednym z najważniejszych czynników, gdy chodzi o zdrowie intymne. W końcu zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć z prawdziwej, nieprzyjemnej choroby.

Codzienna pielęgnacja – jak nie wysuszyć nabłonka i nie zmienić pH okolic intymnych?

lactacyd

Miejsca intymne, okolice krocza i wejścia do pochwy są z jednej strony łatwe w pielęgnacji – ponieważ części kobiety wystarcza do tego odrobina jakiegokolwiek płynu lub nawet zwykłe mydło. Duża grupa kobiet przy takim traktowaniu będzie miała infekcję intymną – konieczne jest utrzymywanie prawidłowego pH w pochwie. Z pomocą przychodzą kosmetyki Lactacyd, które po wielu badaniach dostosowano pod tym względem do potrzeb pań.

Szeroka oferta produktów Lactacyd Pharma – każda kobieta znajdzie coś odpowiadającego jej potrzebom

Lactacyd Pharma z Cocolita.pl to renomowany producent kosmetyków do higieny intymnej. W swojej ofercie ma nie tylko produkty dla jednej grupy kobiet. Przygotowane zostały specjalne kosmetyki Lactacyd dla nastolatek czy kobiet w okresie menopauzy, które wymagają specjalnego traktowania. Różne wersje pozwalają znaleźć każdej pani to, co najbardziej odpowiada potrzebom jej ciała.

Unikalny skład, dzięki któremu kobieta poczuje się czysto i świeżo

Renomowany producent dokładnie testuje swoje produkty, aby doskonale wpływały na okolice krocza. Płyny tej firmy to nie tylko żele mające na celu oczyszczenie, ale również kosmetyki, które odświeżają ciało i pozostawiają uczucie czystości na wiele długich godzin. Stosowanie płynów z odpowiednim pH, kwasem mlekowym pozwala przeciwdziałać infekcjom i dbać o zdrowie. To ważne, że dzięki zastosowaniu kosmetyków Lactacyd kobieta poczuje się komfortowo.