HG Flow

Suszarki, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów

Podczas suszenia i układania długich włosów niezwykle ważny jest komfort. Zwykłe suszarki sprawiają, że niesforne kosmyki elektryzują się, lepią, skręcają i nie pozwalają ułożyć idealnej fryzury. Profesjonalny sprzęt fryzjerski HG Flow wychodzi naprzeciw oczekiwaniom salonów fryzjerskich oraz wszystkich innych użytkowników. Funkcja jonizacji dostępna w większości suszarek HG Flow zapobiega elektryzowaniu się włosów, nawet tych bardzo długich, puszystych i kręconych.

Jonizacja i dotlenienie włosów dzięki innowacyjnym suszarkom 

Plusem suszarek HG Flow jest ich innowacyjna budowa. Są niezwykle lekkie, poręczne i posiadają oryginalny, nowoczesny design. Poszczególne modele, np. Hairgoals Italia, dostępne są w ultra modnych kolorach: beżowym i ecru. Jonizacja i ozonowanie to dwie bardzo ważne funkcje. Sprawiają, że włosy po każdym myciu wyglądają rewelacyjnie. Nie są przesuszone, zyskują na lekkości i młodzieńczym wyglądzie. Emitowany przez suszarkę aktywny tlen odżywia włosy i skórę głowy. To ma niezwykłe znaczenie zwłąszcza u osób z łupieżem, wrażliwą skórą i innymi problemami dermatologicznymi. 

HG Flow

HG Flow, czyli profesjonalne suszarki energooszczędne

Zaletą suszarek HG Flow jest ich energooszczędność. Zużywają znacznie mniej prądu niż typowe, klasyczne sprzęty fryzjerskie. Zarówno pracownicy salonów, jak i klienci docenią także cichy silnik tych suszarek. Nie emituje denerwującego szumu, lecz pracuje równomiernie i niemalże bezgłośnie. Można także skorzystać z bardzo przydatnych opcji regulacji mocy nadmuchu (3 stopnie od słabego do mocnego) oraz regulacji temperatury. Suszarki z serii Hair Goals posiadają wbudowany, cyfrowy mini komputer, który zapamiętuje ostatni wybrany program suszenia włosów. Dzięki temu strzyżenie nawet wybrednych i wymagających klientów nie będzie skomplikowane.