treski na czubek głowy

Toppery, czyli treski na czubek głowy?

Chcesz upiąć lub uczesać fryzurę, ale twoje włosy są krótkie lub cienkie na czubku głowy? Pomogą ci w specjalne treski na czubek głowy. Potrafią one odmienić włosy i każdą fryzurę w ciągu kilku minut. Czym zatem są toppery?

treski na czubek głowy

Topper to specjalnie wykonany pukiel włosów w formie treski, którą zakłada się na czubku głowy. Tresk na czubek głowy ma zazwyczaj system mocowania spinek do włosów, które utrzymują nakładkę na głowie. Tego typu treski rzadziej mocowane są na silikonowe przyssawki, dzięki którym topper utrzyma się na skórze głowy. Podobnie jak w przypadku peruk, treska na czubek głowy może mieć imitację skóry w przedziałku, grzywkę, różne warianty długości, strukturę włosa, w tym włosy proste, falujące lub kręcone oraz stylizację.

Letnia alternatywa dla peruki 

System topper nie pokrywa całej skóry głowy, nie ma możliwości schowania włosów jak pod peruką. Nie mniej jednak treski na czubek głowy z łatwością mogą zastąpić funkcję pełnowartościowej peruki, jeśli kolor Twoich włosów jest zbliżony do koloru włosów treski.

Dlatego warto spojrzeć na nakładkę na głowę, jako na letnią wersję peruki. Niekwestionowaną przewagą treski w okresie upałów nad peruką jest konstrukcja, która zapewni wygodę pomimo wysokiej temperatury. Brak efektu kapelusza to główna cecha, która sprawiła, że to właśnie latem treski na czubek głowy zyskują na popularności.

Dla kogo treski na czubek głowy?

Treski na czubek od E-sas głowy są odpowiednie przede wszystkim dla tych, którzy mają łysiny lub cienkie włosy. Topper ukryje ten niuans i doda fryzurze objętości. W tym przypadku nakładka nie obciąża jak peruka i nosi się ją komfortowo i oczywiście dodaje pewności, że fryzura wygląda idealnie. Tego typu treski przydają się także w sytuacji, w których chcemy wydłużyć odstępy czasowe między farbowaniem odrastających włosów. 

Dzięki topperowi, który zamaskuje różnice w kolorze włosów, zaoszczędzisz pieniądze wydawane na częste koloryzacje, poprawiając tym samym kondycję włosów. Decydując się na treskę zyskujemy atrakcyjną fryzurę na każdą okazję z zawsze idealnym u nasady włosów.