Twoje włosy wymagają wzmocnienia i odbudowania? Wypróbuj kurację Olaplex 3 Hair Perfector

Zniszczone, suche i splątane włosy można odbudować. Linia Olaplex to gama profesjonalnych kosmetyków, która dedykowana jest dogłębnej regeneracji włosów. Dzięki kuracji Olaplex 3 Hair Perfector można wzmocnić je i odbudować – także po agresywnych zabiegach koloryzacji i stylizacji.

Olaplex 3 – profesjonalna kuracja do użytku domowego


Linia kosmetyków Olaplex obejmuje zarówno produkty salonowe, jak również te dedykowane do użytku domowego. Wszystkie bazują na innowacyjnym składniku, który regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów – wiązania pomiędzy proteinami. To one odpowiadają za wytrzymałość i sprężystość pasm.

Kuracja Olaplex 3 Hair Perfector stanowi uzupełnienie zabiegów salonowych i pozwala na podtrzymanie ich efektów, aby odnowić nawet mocno uszkodzoną strukturę włosów.

Wskazania:

  • włosy po zabiegach – koloryzacja, stylizacja,
  • włosy zniszczone, kruche, łamliwe,
  • włosy puszące się
  • włosy osłabione

Po kuracji włosy odzyskują blask, są gładkie, przyjemne w dotyku, bardziej elastyczne i mniej podatne na złamania.

Jak stosować kurację do włosów Olaplex 3?


Włosy umyć, najlepiej szamponem Olaplex 4 lub innym delikatnym szamponem do włosów. Nanieść kurację Olaplex 3 https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199 tak, jak nakłada się odżywkę do włosów. Pozostawić od 20 do 40 minut. Spłukać dokładnie włosy i nanieść na nie odżywkę Olaplex 5. Po kilku minutach spłukać odżywkę i delikatnie osuszyć włosy ręcznikiem.

Kurację należy stosować jeden raz lub dwa razy na tydzień.