Alfaparf

Alfaparf

Gama produktów Alfaparf jest dedykowana do keratynowego prostowania włosów. Dzięki produktom Alfapart można zadbać o włosy po zabiegu. Stosowanie produktów zapewnia włosom bezpieczeństwo, Alfapart to także wydajność i wygładzenie bliskie doskonałości.

Najlepsze produkty na rynku

Dzięki gamie produktów Alfaparf, których skład jest oparty na kreatynie zapewnia zdrowie włosom. Stosowanie preparatów to gwarancja lśniących włosów. Stosowanie produktów Alfaparf sprawia, iż włosy są jedwabiście gładkie i wyjątkowo łatwo się rozczesują. Alfaparf to włosy gładkie i idealnie proste przez długi czas. Opisywana marka jest odbierana pozytywnie przez klientów, którzy oceniają jej produkty jako najwyższej jakości. Marka od ponad 40 lat jest liderem na rynku jeżeli chodzi o branżę fryzjerską na całym świecie. Kosmetyki te są produkowane w taki sposób, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty Alfaparf zdaniem klientek są skuteczne i wszechstronne, sprawdzają się w przypadku różnych rodzajów włosów.

Progresywne prostowanie włosów

Sztandarowa linia marki Alfaparf to produkty, które sprawdzają się w przypadku prostowanych włosów. Dzięki kosmetykom, które należą do linii marki Alfaparf są one zdrowe, gładkie i piękne. Kosmetyki Alfaparf można stosować nie tylko w salonie, ale także w domowym zaciszu. Firma oferuje również produkty, które stosuje się po prostowaniu włosów kreatyną, takie, jak szampon nie zawierający siarczanów, soli, czy też parabenów, a także odżywkę, która świetnie pielęgnuje pasma dzięki zawartości kreatyny i kolagenu. Odżywka firmy Alfaparf to sposób na pożegnanie raz na zawsze włosów matowych, łamliwych i szorstkich. Kosmetyki nadają włosom niebywały połysk bez efektu obciążenia, dzięki czemu wyglądają one każdego dnia jak po wyjściu z salonu.