Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy do walki z cellulitem

Marka BINGOSPA to firma, której kosmetyki oparte są na naturalnych składnikach. Zawierają w sobie ekstrakty roślinne, niespotykane kompozycje zapachowe, a także kolagen, kwas hialuronowy, olej arganowy, sól i błoto z Morza Martwego, keratynę, kwasy i wiele innych rzeczy.
Bingospa to kilka linii kosmetyków, z których każda ma za zadanie walkę z odmiennym problemem.

Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy

Większość kobiet zmaga się z cellulitem, który zbiera się najczęściej w okolicy brzucha, bioder i ud. Pojawia się już nawet u osób bardzo młodych. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Koncentrat cynamonowo kofeinowy z Bingospa to kosmetyk, który jest przeznaczony do walki ze skórką pomarańczową. Jest doskonały do profesjonalnych zabiegów w warunkach domowych.
Bingospa koncentrat cynamonowo kofeinowy to połączenie kilku olejków, takich jak cynamonowy, pomarańczowy, kofeinowy i goździkowy. Są to najbardziej pomocne i aktywne substancje w walce z podskórną tkanką tłuszczową.

Jak przeprowadzić zabieg z udziałem bingospa koncentratu cynamonowo kofeinowego?

Przed aplikacją tego preparatu powinno się założyć rękawiczki jednorazowe. Przy pierwszym zabiegu należy nałożyć cienką warstwę preparatu, na wybrane miejsca na skórze, na około pięć minut. Przy każdym następnym zabiegu czas jego trwania należy wydłużyć. Zabiegi powinno się wykonywać w seriach, najlepiej po pięć w serii, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Unikać należy kontaktu z oczami, a przed rozpoczęciem kuracji dobrze jest zrobić sobie test uczuleniowy.