Czym jest Resibo

Czym jest Resibo?

Resibo to polska marka, która została założona przez małżeństwo: Ewelinę i Piotra. Założycielka Ewelina zaczerpnęła pomysł na firmę z własnych doświadczeń. Już jako nastolatka poszukiwała produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry problematycznej. Dostępna oferta okazała się jednak niewystarczająca. W związku z tym zaczęła własne eksperymenty z naturalnymi składnikami. Jako pierwszy powstał autorski olejek pielęgnacyjny, którego pionierska wersja stanowiła prezent dla najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Celem produktu było przywrócenie wiary kobietom, które straciły ją, poszukując produktu idealnego. 

Co wyróżnia markę Resibo?

Produkty marki Resibo są przede wszystkim bardzo skuteczne, a jednocześnie w pełni naturalne, odpowiednie również dla wegan. Posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość, a także liczne nagrody. Potwierdzeniem jakości i uznania kosmetyków na rynku są również zadowolone opinie klientek, które doceniają walory prezentowanej oferty.

kosmetyk do twarzy marki Resibo

Kosmetyki Resibo – z myślą o kobiecej cerze

Niekwestionowanym hitem w ofercie marki Resibo są bez wątpienia naturalne kremy do twarzy przeznaczone do różnych rodzajów cery (np. dojrzałej), esencje odmładzające, kremy pod oczy i olejki do demakijażu, które rozpoczęły historię rodzinnej firmy. W ofercie dostępne są także balsamy do ciała, w tym balsamy brązująco-rozświetlające, które są świetnej jakości, wegańską alternatywą dla powszechnie dostępnych drogeryjnych balsamów o właściwościach samoopalających. W asortymencie Resibo proponowane są także praktyczne zestawy przygotowane z myślą o wybranych typach cer, na przykład wymagających odżywienia czy silnej dawki składników anti-aging. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej cery.