Dlaczego warto postawić na pedicure callus peel?

Pedicure to zabieg, jaki ma za zadanie odświeżyć nasze stopy i zadbać o wygładzoną skórę. Salony kosmetyczne oferują coraz ciekawsze rozwiązania, które spełnia  wymogi każdego klienta. Czym cechuje się pedicure callus peel w Warszawie? Dlaczego warto skorzystać z takiego zabiegu? Jakie efekty uzyskamy?

Pedicure callus peel w Warszawie

Każdy z nas wie doskonale, że zdrowe i zadbane stopy są bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie każdy ma możliwość cieszyć się doskonałymi stopami bez odpowiedniej pielęgnacji. Na szczęście skorzystać można z callu peel, czyli zabiegu dające bardzo dobre efekty. To dobra opcja także wtedy, gdy tradycyjny pedicure nie daje takich efektów, jakie chcemy uzyskać. Pedicure callus peel w Warszawie aktualnie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. To metoda bazująca na działaniu kwasów, które mają na celu zmiękczać martwy naskórek i efektywnie usuwać zrogowacenia

Czym jest pedicure callus peel?

Callus peel jest nowoczesnym zabiegiem, który korzysta ze specjalnej mieszanki kwasów kosmetycznych. Całość przebiega niezwykle sprawnie i komfortowo, co jest sporym atutem. Pedicurzystka na początku wykonuje kąpiel stóp, następnie nakłada na nie okład z kwasami o zmiękczającym działaniu. Stopy są owijane folią i pozostawione na około 10 minut, aby kwasy zaczęły działać. Kolejny etap to zdjęcie folii i usuwanie martwego naskórka z użyciem plastikowego nożyka i frezarki. Na samym końcu profesjonalista przystępuje do delikatnego wygładzenia stóp i nałożenia kremu nawilżającego. Po tych czynnościach można przystąpić do malowania paznokci. 

Dla kogo sprawdzi się pedicure callus peel w Warszawie?

Z pedicure callus peel skorzystają na pewno osoby z tendencją do pękania stóp, osoby z szybko przesuszającą się skórą stóp oraz ze zrogowaceniami oraz osoby z grubą warstwą przesuszonego naskórka na stopach. 

Zabieg jest przeprowadzany bardzo szybko i bezpiecznie, co daje nam odprężenie i pozwala cieszyć się przez długi czas z pięknych i zadbanych stóp. Callus peel to nowoczesna metoda, z której korzystają kosmetyczki.