Eleven Australia – szybka i prosta pielęgnacja

Aktywne życie w dwudziestym pierwszym wieku z masą obowiązków, pracy, spotkań i udzielaniem się w życiu społecznym nie jest łatwym zadaniem. Marki kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu kosmetyków, które ułatwią, usprawnią i przyspieszą pielęgnację włosów i ciała. Poszukują nowatorskich rozwiązań, nowych formuł – wszystko po to, aby skrócić czas wykonywania pielęgnacji i na dodatek podrasować jej efekty. Jedną z tych marek jest Eleven Australia https://sklep.bellita.waw.pl/eleven-australia-kosmetyki-do-wlosow.

O marce – jak to się zaczęło?

Markę założyli dwaj kreatorzy australijski fryzjer Joey Scandizzo i australijski fotograf Anrew O’Toole. Ich celem było i jest do tej pory tworzenie kosmetyków, które oddadzą australijski, szybki tryb życia. Jako cel obrali sobie stworzenie takich produktów, które są łatwe w użyciu, a ich użytkownikom dadzą efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego czy odwiedzin w SPA. Udało się im. Marka istnieje na rynku już ponad 9 lat i ciągle goni nowe trendy.

Jakie są ich kosmetyki?

Eleven Australia zajmuje się tworzeniem produktów do pielęgnacji skóry oraz do pielęgnacji i stylizacji wszystkich rodzajów włosów. W ich asortyment wchodzą produkty zarówno do włosów kręconych, które pomagają podbić skręt i utrzymują go na cały dzień, bez rozprostowywania się loków. Istnieje też seria do włosów prostych i stylizowanych, która zapewni blask, sprężystość i idealne wygładzenie niesfornych kosmyków. Posiadają też w swojej kolekcji serię „bez spłukiwania” – jest idealna dla zapracowanych i tych, którzy lubią bardzo szybką i efektowną pielęgnację.