Fake piercing – kolczyki bez przekłuwania

Fake piercing to wygodna forma podkreślenia swojego charaktery bez permanentnej ingerencji w ciało. Sztuczny piercing imituje prawdziwą biżuterię: kolczyki do nosa lub ucha, nausznice, plugi i spirale. Dzięki temu masz możliwość przyzwyczajenia się do biżuterii lub noszenia ozdób, kiedy zdrowie nie pozwala na prawdziwy piercing. Dostępne są w wielu rozmiarach i wzorach.

Piercing dla każdego

Kolczyki bez przekłuwania to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, czy chcą wykonać zabieg piercingu na stałe. Noszenie sztucznego kolczyka w pępku czy w nosie pozwoli ocenić, czy napewno jest to odpowiedni produkt, styl lub rozmiar biżuterii. Fake piercing z powodzeniem wykorzystywany jest do sesji zdjęciowych, filmów oraz na imprezy, kiedy chcemy zmienić swój look jedynie na kilka godzin. Niekiedy aspekty zdrowotne uniemożliwiają noszenia ozdób w ciele: długo gojące się rany lub infekcje, pomimo zachowanej higieny, to sygnał, że ciało nie reaguje dobrze i nie warto ryzykować.

Pokaż swój charakter

Sztuczne kolczyki, po włożeniu w ciało, pozwalają uzyskać efekt bardzo zbliżony do prawdziwego piercingu. Dostępne są w wielu rozmiarach i formach, kolorach i wzorach. Fake kolczyki z mosiądzu lub stali chirurgicznej idealnie podkreślą oryginalny charakter stylizacji i przyciągną wzrok. W szerokiej ofercie sklepów online takich jak Crazyneedles.pl znajdują się zarówno produkty klasyczne: kolczyki w kształcie kółek lub z ozdobnymi cyrkoniami, jak również bardziej wyraziste ozdoby: w kształcie czaszek, plugi, septum lub spirale.