EMOLIUM-SKIN-REPAIR

Krem apteczny Emolium Skin Repair dla przesuszonej skóry

Problemy dermatologiczne to nie tylko łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Kłopoty sprawiać może również cera sucha, ze skłonnością do pękających naczynek czy trądziku. W przypadku, gdy objawy nie dają o sobie zapomnieć, a stosowanie zwykłych produktów drogeryjnych nie przynosi ulgi, warto sięgnąć po specjalne opracowane dermokosmetyki apteczne.

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Przesuszona, zmęczona skóra nie jest tylko problemem kosmetycznym. Utrata wody, ściągnięty naskórek i narażona na pęknięcia i uszkodzenia cera to również problem zdrowotny, którym jak najszybciej należy się zająć. Objawy mogą się nasilić zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdyż ochronną barierę skóry dodatkowo osłabiać mogą czynniki takie jak warunki atmosferyczne czy nadmierne ogrzewanie w pomieszczeniach. Produkty dostępne w aptekach np. tutaj, takie jak Emolium Skin Repair mogą intensywnie nawilżyć skórę oraz wzmocnić jej strukturę, by zapobiec nadmiernej utracie wody. Przebadany dermatologicznie kosmetyk nadaje się również do skóry wrażliwej.

Nie tylko nawilżenie

EMOLIUM-SKIN-REPAIR

Krem Emolium Skin Repair może być stosowany jako krem na noc. Produkt przynosi ulgę nawet bardzo wysuszonej skórze, a hydroaktywne składniki pomagają zapewnić optymalny poziom nawilżenia. Poza tym regularne stosowanie kremu przynieść może rezultaty takie jak:

  • redukcja zmarszczek
  • przywrócenie elastyczności skóry
  • odporność na utratę nawilżenia
  • miękka, gładka w dotyku cera

Ponieważ krem nie zawiera drażniących substancji ani sterydów, doskonale nadaje się do codziennego stosowania. Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu, w związku z czym jest wygodny w użyciu i łatwo wprowadzić go do wieczornej rutyny pielęgnacyjnej.