Jak długo trzymają się hybrydy?

Manicure hybrydowy obecnie jest bardzo popularny, a na jego wykonanie decyduje się coraz więcej kobiet. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jest on dużo bardziej wytrzymały niż standardowy lakier do paznokci.

Ile wytrzymuje manicure hybrydowy?

Tak naprawdę ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zależy do od szeregu czynników takich jak między innymi odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia, jakości używanych produktów oraz indywidualnych predyspozycji danej osoby. Biorąc jednak pod uwagę wartości szacunkowe, to hybrydy trzymają się na paznokciach około 2-3 tygodni. To i tak więcej niż standardowy lakier, który potrafi zejść z paznokcia już po jednym dniu.

Dlaczego hybrydy są lepsze od standardowych lakierów?

Przede wszystkim, tak jak zostało wyżej wspomniane utrzymują się one znacznie dłużej na paznokciach niż standardowe lakiery do paznokci. Ponadto są one bardziej odporne na zarysowania i odpryśnięcia. Nie wymagają długiego oczekiwania na wyschnięcie.

Standardowe lakiery nie są trwałe. Wystarczy, że płytka paznokcia zbyt mocno namoknie i lakier praktycznie od razu z niej odchodzi. Właśnie przez wzgląd na ten fakt trzeba często malować paznokcie ponownie, ponieważ odpryśnięty lakier nie wygląda estetycznie. Dodatkowo standardowe lakiery do paznokci wymagają długiego czasu oczekiwania na ich wyschnięcie. Mimo, że wydaje nam się, że mogą być już suche w kontakcie z odzieżą lakier na paznokciach potrafi ulec uszkodzeniu, przez co koniecznym jest ponowne ich pomalowanie.
Oferta sprzedażowa kosmetyków do hybryd dostępna pod adresem: https://www.cocolita.pl/hybrydy