makear

Jak pracować z lakierami hybrydowymi od Makear?

Lakiery hybrydowe od Makear obecnie zdobywają sobie coraz to większą popularność. Nie da się bowiem ukryć, że to właśnie ta firma od wielu już lat dba o to, by każda ze stylistek paznokci mogła pracować na lakierach najwyższej jakości. Wobec tego śmiało można zauważyć, że coraz więcej stylistek paznokci w swoich salonach posiada właśnie hybrydy od Makear. Lakiery te jedna nie są typowymi lakierami i są one przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania. Wobec tego, jak można pracować z lakierami hybrydowymi od Makear?

Lakiery hybrydowe od Makear i ich aplikacja

Stylistki paznokci, które już pracują na produktach od Makear z pewnością zauważyły to, że konsystencja Makear hybrydy nieco różni się od tradycyjnych lakierów. Są to produkty o znacznie większej gęstości, mocnym kryciu i mocnej pigmentacji. Z pozoru może się więc wydawać, że Makear lakiery są produktami, których aplikacja jest nieco trudniejsza, jednak jest to absolutnie błędne przekonanie. Dzięki mocnej pigmentacji i nieco większej gęstości, Makear hybrydy pozwalają na:

  • szybkie zbudowanie odpowiedniego poziomu krycia;
  • rozprowadzają się równomiernie po całej powierzchni paznokcia;
  • nie pozostawiają po sobie nieestetycznych smug czy śladów po przeciągnięciu pędzelka;

Wobec tego, kosmetyczki pracujące z produktami od Makear nie muszą obawiać się tego, że aplikacja ich będzie nieco bardziej skomplikowana. Oczywiście na samym początku trzeba się będzie do tych lakierów przyzwyczaić, a w szczególności zaakceptować ich nieco bardziej stałą konsystencję. Jednakże już z pierwszym pociągnięciem pędzla będzie można uzyskać odpowiednie krycie płytki paznokcia, a także będzie można zauważyć wyrazisty i mocny kolor. Wszystko to sprawia, że Makear hybrydy są jednym z najlepszych produktów nie tylko dla profesjonalnych stylistek, ale także dla tych dziewczyn, które dopiero co rozpoczynają przygodę ze światem stylizacji paznokci.

Pamiętaj, że potrzebne są dwie warstwy lakieru!

Choć Makear lakiery dają mocne i wyraziste krycie już z pierwszym pociągnięciem pędzla, to jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że o wiele lepiej będzie nałożyć standardowo, dwie warstwy tego lakieru. Wówczas cały manicure będzie jeszcze bardziej estetyczny, a Makear lakiery zadbają o to, by kolor na paznokciach był intensywny i dynamiczny. Kosmetyczki więc powinny o tym pamiętać i nie pozostawiać na paznokciach jedynie jednej warstwy lakieru hybrydowego od Makear. Zachowajmy więc pełny profesjonalizm, a Makear hybrydy pomogą nam usatysfakcjonować nasze klientki.