Mezoterapia igłowa – komu może pomóc?

Na rynku pojawia się coraz więcej zabiegów, które mają sprawić, że skóra będzie dłużej młoda i piękna. Jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Na czym ona polega i na jakie problemy może pomóc?

Mezoterapia igłowa – jak i w jakim celu się ją wykonuje?

Zabieg ten pozwala odżywić najgłębsze warstwy skóry. Przeprowadzany jest za pomocą specjalnych igieł, które mają odpowiednio dobraną do problemu długość. Ze względu na to, że zabieg może być nieprzyjemny, zazwyczaj stosuje się przy nim miejscowe znieczulenie. Obszary ciała, na których najczęściej jest stosowany, to: twarz, dekolt, skóra głowy, nogi. Jego celem jest ujędrnienie skóry, pozbycie się z niej zmarszczek oraz wszelkich przebarwień. Zabiegi na skórę głowy powodują zatrzymanie łysienia i szybszy porost włosów. Efekty, jakie można osiągnąć na nogach, to redukcja cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.

Gdzie wykonać zabieg mezoterapii igłowej?

Jest to zabieg, który należy wykonywać tylko w sprawdzonych miejscach. Wykwalifikowana kadra to gwarancja braku nieprzyjemnych powikłań oraz doboru odpowiednich długości igieł do problemu. Ważna jest więc sprawdzona klinika urody Białystok to miasto, w którym można znaleźć idealne miejsce do wypróbowania takiego zabiegu.