Nowoczesny sposób na pedicure

Może w okresie jesienno-zimowym ekspozycja gołych stóp nie jest tak duża. Za to w sezonie wiosenno-letnim społeczeństwo chętniej pokazuje swoje stopy, zakładając klapki, czy też sandały. Warto więc zapisać się na pedicure Callus Peel. Na czym on dokładnie polega?

pedicureDobry sposób na zrogowaciały naskórek

Wiele osób narzeka na to, że ma do czynienia ze zrogowaciałym naskórkiem. Tradycyjne metody mogą w tym momencie okazać się nieskuteczne, dlatego lepiej zdecydować się na zabieg, który wykonywany jest przy pomocy metody Callus Peel. Jest to taka forma pedicure, która wykonywana jest za pomocą kwasów kosmetycznych. Chodzi tu o takie kwasy, jak mlekowy, winowy, cytrynowy. Bez obaw, są to bowiem w pełni bezpieczne kwasy, których użytkowanie może wyjść tylko i wyłącznie na korzyść.

Zabieg o właściwościach upiększających

Dlaczego taka forma zabiegu cieszy się dużą popularnością? Ponieważ ma on właściwości upiększające. Kwasy, które użytkowane są podczas zabiegu, wnikają głęboko w naskórek, dzięki czemu stopy zachowują swój lepszy wygląd przez bardzo długi czas. Warto również zaznaczyć, że jest to również zabieg, który nie wymaga zastosowania takich urządzeń, jak omega, czy frezarka. Jeżeli ktoś chciałby więc poprawić wygląd swoich stóp, to całkiem możliwa, że taka forma zabiegu będzie spełniać ich oczekiwania.

Jeśli interesuje was opis procesu zabiegu, polecam zapoznać się z tym artykułem: https://easynails.pl/uslugi/pedicure/pedicure-callus-peel/. Warto zapoznać się z procesem, przed umówieniem się na wizytę.