dottore

O marce Dottore Cosmeceutici

Pielęgnacja skóry jest jednym z podstawowych elementów życia wielu osób. W końcu zdrowa, zadbana skóra jest podstawą dobrego wyglądu. Jednak większość kosmetyków nie dorównuje profesjonalnym kosmeceutykom, łączącym w sobie cechy produktów medycyny estetycznej i tych służących do domowego użytku. Kosmeceutyki zawsze są zdrowe, skuteczne i bezpieczne, a jednym z najlepszych producentów kosmeceutyków w Polsce jest firma Dottore Cosmeceutici. Czym właściwie charakteryzuje się ta marka?

Krótka historia firmy

Twórcą marki Dottore Cosmeceutici jest doktor Waldemar Jankowiak – wykształcony i doświadczony medyk estetyczny, a także wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Doktor Jankowiak nad stworzeniem własnej linii kosmeceutyków myślał już dziesięć lat przed założeniem firmy Dottore Cosmeceutici. W 2012 roku rozpoczął realizację swojego marzenia, a rok później wreszcie je spełnił, wypuszczając na polski rynek pierwszą linię kosmeceutyków pielęgnacyjnych, nieustannie rozwijając swoją markę.

dottore

Dottore Cosmeceutici współcześnie

Na tę chwilę firma doktora Jankowiaka jest powszechnie znana nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Doskonałej jakości kosmeceutyki, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach otrzymały już siedemnaście prestiżowych nagród w dziedzinie medycyny estetycznej. Firma Dottore Cosmeceutici sprzedaje najróżniejsze produkty pielęgnacyjne, od kremów pielęgnacyjnych i uzupełniających, po płyny do demakijażu i całe zestawy kosmetyków. Jednak, mimo osiągnięcia sukcesu na skalę międzynarodową, priorytet firmy pozostał niezmienny – zapewnienie każdemu możliwości skutecznego dbania o własną skórę.