Odkryj swoje piękno z Biotebalem

Odkryj swoje piękno z Biotebalem

Lśniące włosy, długie rzęsy i mocne paznokcie nie muszą być już tylko marzeniem. Ich zdrowy i piękny wygląda zapewnić może kuracja preparatami Biotebal. Zastosować można ją w domu bez konieczności kontaktu z lekarzem. Wydaje się nam, że skoro regularnie farbujemy włosy, po pewnym czasie muszą one stać się coraz słabsze, a ich wypadania nie da się już zatrzymać. Nic bardziej mylnego – wszystko zależy od nas samych, a ściślej mówiąc – od kosmetyków po jakie sięgamy. Jednym z najprostszych rozwiązań, jakie możemy zastosować to szampon Biotebal. Hipoalergiczny Biotebal szampon, którego receptura została opracowana przy współpracy dermatologów, wzmacnia włosy, a także pielęgnuje skórę głowy. Biotebal włosy to chętnie wybierany preparat nie tylko przez kobiety, ale i mężczyzn, o czym świadczy popularność Biotebal men.  

Biotebal – kosmetyki i suplement diety

Dbając o zdrowy wygląd najlepiej działać dwutorowo – a to oznaczy, że nie wystarczy używać kosmetyków stosowanych na zewnątrz, ale i należy działać od wewnątrz. Biotebal tabletki w domowej apteczce to podwójna gwarancja sukcesu kuracji. Biotebal to suplement diety, który jednocześnie ma pozytywny wpływ na wygląd naszych włosów, rzęs, paznokci, jak i skóry. Nie zawierają one ani laktozy, ani glutenu, a producent zadbał o to, by były one odpowiednie dla wegetarian i wegan. I co jest niezwykle istotnie wybierając Biotebal 90 tabletek, czyli duże opakowanie, mamy gwarancję niskiej ceny specyfiku.

Biotebal – długie rzęsy, mocne paznokcie

Może wydawać się to niewiarygodnym, ale badania potwierdzają, że Biotebal rzęsy już po trzech tygodniach używania specjalistycznego serum gwarantuje efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs. Jest to możliwe, ponieważ biotyna – witamina H – wpływa na ich stan i tempo wzrostu. W rezultacie Biotebal do rzęs to pewność ich zagęszczenia, wydłużenia i pogrubienia.

biotebal szampon

Kolejny produkt, który przychodzi z pomocą każdej kobiecie w walce o piękny wygląd to Biotebal mocne paznokcie. Specjalistyczne serum Biotebal paznokcie przyspiesza ich wzrost, a także wzmacnia i odbudowuje. Dzięki temu są one znacznie mniej łamliwe, dodatkowo preparat ten chroni płytkę paznokci przed czynnikami zewnętrznymi. 

Biotebal – moc witamin  

Jedna tabletka Biotebal plus dziennie, przyjmowana po posiłku, przez osobę dorosłą to gwarancja pięknego wyglądu. Zapewnia to skład suplementu, w który wchodzi kwas foliowy wpływający na syntezę aminokwasów. Na zdrowy wygląd skóry wpływa biotyna, cynk i selen. Z kolei miedź wspomaga pigmentację skóry i włosów, a ich wzrost ekstrakt ze skrzypu. Suplement ten zawiera także witaminy C, B2 i B3.