Kemon

Pielęgnacja włosów farbowanych z kosmetykami Kemon

Zmiana koloru włosów jest pasją niektórych osób. Jest to okazja na odświeżenie wizerunku, wypróbowanie czegoś nowego oraz sprawdzenie, czy matka natura na pewno dobrze dopasowała kolor włosów. Farbowanie jest tym bardziej modne, że sporą sławę zdobyły ostatnio kolory nierealne. Wszystkie kolory tęczy można teraz znaleźć także na włosach. Mimo że farbowanie jest w modzie, to jednak nie zmienia to faktu, że farbowane włosy wymagają szczególnej pielęgnacji oraz troski. Jak więc o nie zadbać?

Dbanie o włosy farbowane z Kemon

Kemon

Dbanie o włosy farbowane warto zacząć od doboru odpowiedniego szamponu. Taki kosmetyk można wybrać z linii Kemon Polska w sklepie online Bellita. Szampon do włosów farbowanych dobrze by był bez silikonów. Jest to substancja sztuczna, która działa na włosy jedynie powierzchownie. Takie włosy są pielęgnowane jedynie z zewnątrz, ale powłoka, którą tworzy silikon, skutecznie uniemożliwia przenikanie składników odżywczych w głębsze partie włosa, co przekłada się na gorszą pielęgnację. Dlatego też warto unikać takich składników i wybierać kosmetyki do włosów Kemon.

Włosy farbowane

Osoby posiadające włosy farbowane mogą czasem mieć wrażenie, że są one szorstkie w dotyku. Takie uczucie można zniwelować przez działanie z kosmetykami Kemon. Dobre kosmetyki do włosów farbowanych powinny zawierać substancje nawilżające, ale nie tylko. Kolejnym składnikiem, który dobrze by znalazł się w szamponie, jest filtr UV. Taki filtr dobrze chroni włosy, zwłaszcza jeśli są one rozjaśniane. Kemon produkty to bogactwo wyboru produktów nie tylko dla włosów farbowanych, ale też dla tych z innymi potrzebami. Nic więc dziwnego, że Kemon opinie to same pochwały i podziękowania od zadowolonych konsumentów, którzy cieszą się pięknymi i zdrowymi włosami. Taki efekt można osiągnąć samodzielnie, jeśli tylko korzysta się z dobrych produktów.