Podkład Bourjois doskonały kosmetyk za rozsądną cenę

Każda kobieta ma swoje tajne sztuczki urodowe, które wykorzystuje w codziennym makijażu, albo rezerwuje na specjalne okazje. Nieskazitelnie gładka cera to jeden z sekretów, który jest możliwy dzięki podkładowi bourjois.

Podkład bourjois – tajna broń kobiet

Niewiele pań może poszczycić się naturalnie idealną cerą jak u niemowlaka. Stres, zanieczyszczenia powietrza, przemęczenie… wszystko to odbija się na wyglądzie skóry. Aby ukryć to, czego inni nie powinni dostrzec, warto sięgać po odpowiednie kosmetyki.

Podkłady pod makijaż są tajną bronią w codziennej walce o idealną cerę. Jednak, aby spełniały swoje zadanie, powinny być odpowiednio dobrane do potrzeb skóry. Marka Bourjois posiada w swojej ofercie fluidy do cery suchej, jak i tłustej, problematycznej. Większość podkładów zawiera także filtry UV, by chronić skórę przed fotostarzeniem, bez konieczności aplikacji dodatkowej warstwy kremu na słońce. Co więcej, każdy podkład bourjois jest trwały, utrzymuje się na twarzy co najmniej przez kilkanaście godzin.

Ceny i dostępność podkładów Bourjois Paris

Podkład bourjois to kosmetyk dostępny dla każdej kobiety. Bez trudu można go nabyć w większości popularnych sieci drogeryjnych, takich jak Rossmann, Hebe, czy Super-Pharm. Oprócz tego jest w ofercie wielu sklepów, czy aptek internetowych.

Ceny fluidów Bourjois Paris wahają się w zależności od konkretnego produktu. I tak w sklepach stacjonarnych za podkład 1,2,3 Perfect należy zapłacić niecałe 70 zł, Healty Mix jest dostępny już za około 50 zł, zaś Always Fabulous kosztuje nieco ponad 70 zł. Warto wiedzieć także, że w internecie, lub podczas akcji promocyjnych w drogeriach, zapłacimy za te kosmetyki nawet o połowę taniej.