Potrzebny żel

Vitella Versi żel to specyfik dobrej klasy

Jest to żel do przebarwień, które spowodował łupież. Na skórze powstają jasne lub ciemne plamy. Żel działa przeciwgrzybiczo i zmniejsza też sebum wytwarzane przez skórę. Co ważne posiada właściwości przeciwzapalne. Ciemne przebarwienia stają się jaśniejsze, a jasne znikają, gdy działa słońce. Mogą go stosować dorośli oraz dzieci powyżej dziesiątego roku życia. Jest to doskonałe rozwiązanie, warto zatem wybrać ten żel i kupić go. Nie trzeba mieć żadnej recepty, wystarczy go stosować regularnie. Jak stosować ten żel?

Jaki jest skład żelu?

Żel zawiera następujące substancje: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil (oliwa z oliwek), Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Carbomer, Piroctone Olamine (Octopirox), Triethanolamine, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale)(ichtiol biały), Climbazole.

Jak stosować Vitella Versi żel

Należy go nanosić codziennie na ciało. Wmasowuje się go bardzo delikatnie, bez naciskania przez ok. 2 minuty. Zanim jednak się go użyje to należy się wykąpać i najlepiej do takiej kąpieli zastosować żel pod prysznic Mediket Versi. Przez cały miesiąc dobrze jest myć się takim właśnie żelem, ponieważ podtrzymuje to działanie specyfiku. Łupież nie musi być szkodliwy – wystarczy zadbać o to, by wyrugować go, by pozbyć się go jak najszybciej. 

Specyfik nie jest drogi, kosztuje ok. 35 złotych, a tuba jest duża, ponieważ zawiera aż 100 ml produktu. Wydajność jest atutem tego doskonałego specyfiku. Dobra jakość oraz wydajność są bardzo ważne. Ten produkt zdecydowanie warto wypróbować.  Zobacz: https://www.aptekagalen.pl/vitella-versi-zel-do-przebarwien-w-lupiezu-pstrym-100ml