RevitaLash advanced 3,5 ml

Codzienna dbałość o ciało, włosy i skórę to rutyna większości osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet, ale mało kto pamięta, by tą dbałością objąć także rzęsy, prawdziwą ozdobę oczu.

Pielęgnacja rzęs

Trzeba przyznać, że rzęsy traktowane są zazwyczaj po macoszemu – nawet kobiety, dla których wyjście z domu bez makijażu oczu nie wchodzi w rachubę, często nie czują potrzeby zatroszczenia się o poprawę ich jakości. Wychodzą z założenia, że w razie konieczności można je przedłużyć za pomocą całych sztucznych rzęs, lub doklejanych kępek rzęs. Jednak istnieje sposób na poprawę długości i zagęszczenia rzęs, a mianowicie regularne stosowanie różnych preparatów, których działanie polepszy stan i wygląd każdego włoska.
Do tego typu specyfików można zaliczyć odżywkę do rzęs revitalash 3 5ml.

Odżywka do rzęs

Formuła Revitalash Advanced w swojej recepturze posiada aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, a dodatek wyciągów roślinnych, takich jak: żeń-szeń, pszenica, zielona herbata, nagietek lekarski, palma sabałowa i inne naturalnych składników, podnosi jego wartość odżywczą i łagodzącą.
RevitaLash Advanced 3,5 ml ma postać gęstego żelu, zamkniętego w pojemniku z cieniutkim pędzelkiem. Stosuje się go podobnie jak typowy eyeliner.

Produkt Revitalash Advanced należy regularnie nakładać na czystą skórę powiek, tuż przy linii rzęs, najlepiej przed pójściem spać, przez około trzy do czterech miesięcy. Po tym czasie, by utrzymać efekt, można stosować kurację co dwa lub trzy dni w tygodniu.