Veraderm żel na blizny

Blizny świadczą niejednokrotnie o przeszłości i są często oznaką różnych życiowych przeżyć, a nawet jak niektórzy twierdzą opowiadają różne historie. Niestety najczęściej nie są miłą pamiątką, a każdy to taką bliznę posiada chciałby aby zniknęła albo chociaż była mniej widoczna. Na szczęście można wspomóc proces gojenia blizn stosując regularnie żel na blizny Veraderm.

Co to jest Veraderm i jak działa?

Veraderm https://www.aptekagalen.pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g to żel pomagający leczyć i zmniejszać widoczność różnego rodzaju blizn. Sprawdzi się  on zarówno do stostowania na blizny po operacji, jak i także blizny przerostowe, czy nawet te  świeżo powstałe. Można stosować go na ciało, a także na twarz.

Veraderm tworzy na powierzchni skóry warstwę nieprzepuszczalną dla wody, dzięki temu działa, jak opatrunek. Żel ten zmiękcza, nawilża i wygładza zmieniony przez bliznę obszar.

Dodatkowo, co ważne nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry, dzięki czemu można stosować go nawet pod codzienny makijaż.

Jak stosować Veraderm żel na blizny?

Stosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy nanieść odrobinę żelu na obszar pokryty blizną, a następnie wmasować w skórę. Najlepiej także używać go zarówno rano, jak i na noc. Dzięki temu efekty będą lepsze i bardziej widoczne.

Stosując żel Veraderm na świeże blizny efekty można uzyskać już po 1-3 miesięcy, w przypadku blizn starszych na kurację potrzeba około 6 miesięcy.

Regularne stosowanie żelu na blizny Veraderm pomoże uporać się z niechcianymi bliznami na ciele i twarzy. Dzięki jego właściwościom łatwiej będzie odzyskać pewność siebie i z uśmiechem spojrzeć w lustro.