Wegańskie kosmetyki Jean D’Arcel

Firma rodzinna Jean D’Arcel Cosmétique od 55 lat reprezentuje wysokiej jakości i skuteczne produkty do pielęgnacji skóry, a teraz zaopatruje klientów w ponad 40 krajach. Linia produktów végétalie firmy oferuje również wegańskim konsumentom wysokiej jakości kosmetyki na bazie roślin do czyszczenia i pielęgnacji.

Specjalną cechą Vegétalie jest połączenie certyfikowanych naturalnych kosmetyków i wegańskiego preparatu zarejestrowanego przez Vegan Society. Wszystkie produkty zostały nagrodzone znakiem jakości NATRUE za naturalną czystość kosmetyczną oraz kwiatem wegańskim za produkty bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Głównym aktywnym składnikiem produktów végétalie jest innowacyjny roślinny kompleks komórek macierzystych z hiacyntu nocnego. Kosmetyki Jean D’Arcel Végétalie zawierają aktywne składniki, które są nie tylko wegańskie, ale także wyłącznie na bazie roślin. Jego wysokiej jakości, naturalne odcienie są jak wycieczka botaniczna w czystą, nieskażoną przyrodę.

Jean D’Arcel nieustannie poszukuje nowych aktywnych systemów na całym świecie i zawsze stara się uwzględniać najnowsze trendy i wyraźną filozofię dobrego samopoczucia w swoich produktach. W pracach badawczo-rozwojowych bezpieczeństwo i dowód skuteczności są najważniejsze. W ten sposób firma oferuje konsumentom szeroką gamę innowacyjnych produktów zaprojektowanych w celu rozwiązania indywidualnych problemów. W nowoczesnej produkcji Jean D’Arcel produkuje zgodnie z wytycznymi GMP, a zatem oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa i niezwykle wysoką jakość.