Zalety i wady przedłużania rzęs

kobiece oczy po przedłużeniu rzęs

Która z nas nie marzy o niesamowicie grubych, długich i podkręconych czarnych rzęsach? Która z nas chciałaby się budzić już z takim efektem? Te panie, które jeszcze nie spróbowały przedłużania rzęs, powinny dowiedzieć się, jakie są zalety i wady takiego zabiegu. I właśnie dla nich skierowany jest ten artykuł.

  1. Zalety

Przedłużane rzęsy dają komfort, wygodę i zaoszczędzając czas ich posiadaczce. Zabieg przedłużanie rzęs we Wrocławiu polega na doklejeniu do własnych, naturalnych rzęs – sztucznych rzęs. Rzęsy te są bezpieczne dla oka, nie trzeba ich malować ani podkręcać. Efekt utrzymuje się do 3-4 tygodni, a koszt w zależności od miasta, metody i jakości rzęs kształtuje się na poziomie od 80 do 250 zł. I tak np. przedłużanie rzęs we Wrocławiu wykonuje się przy pomocy rzęs syntetycznych czy naturalnych z norek. Są to rzęsy, które nie uczulają i mogą stosowane być u alergików.

  1. Wady

Osoby, które spróbowały tego typu zabiegu nie znajdują wad w przedłużaniu rzęs i dlatego chętnie po nie wracają. Efekt jaki otrzymamy na oku, zależy jednak od profesjonalnej wizażystki, która te rzęsy zakłada, metody czy jakości samych rzęs. Niektóre panie skarżą się tu na niedokładne doklejenie czy nadmierne wypadanie rzęs. Dlatego też bardzo ważne jest znalezienie profesjonalnej stylistki rzęs i zapoznanie się z jej pracami, by uniknąć zawodu, spowodowanego źle zrobionymi rzęsami.

Przedłużanie rzęs to nie tylko piękne i grube rzęsy, których nie osiągnie się za pomocą tuszu i zalotki. To przede wszystkim wygoda i komfort ich noszenia. Dodatkowo przy przedłużaniu rzęs we Wrocławiu możliwa jest indywidualna stylizacja oka klientki i stworzenia np. tzw. kociego oka, które daje jeszcze bardziej spektakularny efekt.