żel budujący

Żel do paznokci, jaki wybrać?

Żel do paznokci jest produktem, który nie tylko w kilka chwil jest w stanie utwardzić płytkę paznokcia, ale także możemy nim zbudować nową długość i kształt, który jest przez nas oczekiwany. Musimy jednak mieć świadomość, że produktów do wyboru tego typu mamy bardzo wiele i wyłącznie idealnie dobrany, zapewni nam oczekiwany przez nas efekt. Kiedy wybieramy dla siebie żel do paznokci, to warto postawić na produkt samopoziomujący. Nie będziemy musieli dzięki temu piłować nierównych krawędzi, bo żel sam usadowi się na całej płytce.

Żel budujący samopoziomujący, dlaczego wybierany jest najchętniej?

Żel budujący do paznokci, który ma właściwości samopoziomujące, może okazać się dla nas najlepszym wyborem. Wszystko za sprawą możliwości umieszczenia go we wszystkich krawędziach paznokcia, a także po poruszeniu dłonią, wyrównaniu krawędzi. Jest to szczególnie ważne dla osób początkujących, które nie wiedzą do końca, jak nakładać produkt, a także, jakie ilości na płytce okażą się odpowiednie. Jeśli chodzi o żel budujący, to możemy liczyć za jego pomocą na:

  • przedłużenie paznokci, 
  • zbudowanie nowego kształtu, 
  • wyrównanie i zabezpieczenie powierzchni płytki. 

Żele budujące, jakie mamy do wyboru?

Jeśli chodzi o żel do paznokci, który daje efekt samopoziomujący, to możemy zdecydować się na różne odcienie, gęstości, a także pojemności, jeśli chodzi o opakowanie. Każda więc osoba bez problemu dobierze dla siebie taki żel, który okaże się pod każdym względem idealny. Kluczem jest jednak także nie tylko wybranie odpowiedniego produktu, ale także pędzelka, który umożliwi jego nałożenie. W sklepie z akcesoriami do paznokci będziemy mogli w jednym miejscu nie tylko zakupić najlepszy żel, ale także zdecydować się na kupno pędzelka, który pozwoli nam na równomierne nałożenie produktu. Nie musimy więc wybierać się do salonu kosmetycznego, aby przedłużyć paznokcie, a także nadać im odpowiedni kształt. Bez żadnego problemu, kiedy nauczymy się, jak nakładać żel, będziemy mogli zająć się tym zadaniem samodzielnie, co jest dla wielu klientek bardzo ważne.