Joico – intensywna odbudowa włosów w domu

Fryzjerzy często zalecają, by w przypadku bardzo mocno zniszczonych włosów udawać się do nich na zabiegi dogłębnie regenerujące. Faktem jest, że mocno skoncentrowane preparaty, mające zazwyczaj postać ampułek, stosowane w dodatku w połączeniu z sauną, gwarantują znacznie lepsze efekty niż zwykłe nakładanie maski w domowych warunkach, jest jednak alternatywa dla obu tych rozwiązań. Jest nim zestaw do rekonstrukcji marki Joico, przeznaczony do ratowania bardzo zniszczonych włosów.

Uzdrowienie zniszczonych pasm

Skład tych preparatów, których w zestawie znajduje się aż 3, stanowią przede wszystkim proteiny, które odbudowują zniszczone włosy, uzupełniając ubytki aminokwasów w ich strukturze. To też jednak powoduje, że trzeba stosować je ostrożnie, ściśle według zaleceń producenta, gdyż przeproteinowanie włosów również może je silnie wysuszyć i zniszczyć. Jeśli jednak będzie się postępować ściśle według wskazań, używając wszystkich produktów w oznaczonej kolejności, a także trzymać je na włosach przez zalecany, krótki czas, efekty będą zdumiewające. https://sklep.bellita.waw.pl/joico

Co ważne, z preparatów tych można skorzystać nie tylko w dobrych salonach fryzjerskich, decydując się na kosztowny zabieg. Jest to świetne rozwiązanie także dla osób, które chcą odżywiać swoje włosy samodzielnie. Koszt zakupu rekonstruktora nie jest wysoki, zwłaszcza w porównaniu do ceny pojedynczych zabiegów, a przy tym preparaty te wystarczają na długi czas. Pozwalają one odżywić i nawilżyć nawet bardzo mocno zniszczone pasma – po rozjaśnianiu, trwałej czy dłuższym prostowaniu.