mezoterapia-iglowa-ciala

Mezoterapia a cellulit

Czy skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej jest możliwe? Czy efekt jest długotrwały, a może to zwykły blef?

Mezoterapia igłowa ciała polega na nakłuwaniu skóry ciała objętej zmianami , np. uda, pośladki, brzuch, ramiona – w przypadku cellulitu czy rozstępów; twarz, dekolt, szyja – w przypadku zmarszczek i zwiotczenia skóry. Poprzez nakłucia, do wnętrza ciała dostaje się aktywna substancja, która zaczyna walkę z na przykład nadmiarem tłuszczu.

Nakłucie wykonywane jest na głębokość od 1 do 2 milimetrów. Tyle w zupełności wystarczy, by substancja poradziła sobie z niedoskonałościami. Oczywiście efekt widać od razu, jednak na pełną satysfakcję należy poczekać około pół roku. Dlaczego aż tyle? Ponieważ zabieg ten najlepiej wykonywać jest seriami po 5 – 6 spotkań w odstępach około dwutygodniowych. Po tym czasie ciało jest sprężyste i delikatne, pozbawione wszelkich defektów.

Zabieg mezoterapii igłowej ciała w Białymstoku

Białystok również oferuje świetne gabinety dermatologii kosmetycznej, gdzie można wykonać zabieg mezoterapii igłowej. Nie należy bać się tego zabiegu, gdyż jest on całkowicie bezbolesny (wykonywany w znieczuleniu miejscowym). Warto jest go wykonać, ponieważ efekt utrzymuje się blisko 3 lata a skóra jest gładka i naprawdę zachwycająca.