zabiegi na cellulit kraków

Skuteczne metody walki z cellulitem

W ostatnich czasach coraz większą popularnością cieszą się zabiegi na cellulit Kraków. Nic dziwnego, bowiem są one jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Zapewniają szybkie efekty, nawet gdy dieta i suplementy są niewystarczające. Na jaki zabieg warto się zdecydować?

Obecne możliwości

zabiegi na cellulit kraków

Osoby, które walczą z cellulitem mogą wykonać m.in. zabieg Maximus. Jest on wykonywany za pomocą specjalistycznego sprzętu Pollogend Legend. Podczas zabiegu wykorzystywane jest działanie fali radiowej. Tkanki zostają podgrzane do temperatury 60 st. C, tkanka tłuszczowa zostaje w ten sposób upłynniona i usunięta. Dużą popularnością cieszy się również Endermologia LPG, czyli Lipomasaż. Specjalna głowica zasysa fałd skóry, w efekcie rozbity zostaje drenaż limfatyczny oraz lipidy. Grudki komórek tłuszczowych są usuwane. Oprócz tego często kobiety decydują się na tzw. Dermapen. Podawana jest wówczas specjalnie dobrana ampułka za pomocą urządzenia, które dodatkowo stymuluje skórę. Koniecznie sprawdź https://www.estetica.pl/oferta/usuwanie-tkanki-tluszczowej-i-celulitu/.

Gdzie wykonywać zabieg na cellulit Kraków?

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia obecnie stwarzają skuteczne metody pozbycia się cellulitu. Istotne jest jednak, aby każdy zabieg był przeprowadzany przez profesjonalistę. Najlepiej więc wykonywać je w gabinecie kosmetycznym. Daje to wówczas gwarancję, że zabieg został przeprowadzony prawidłowo i bezpiecznie. Wybór zabiegu także nie pozostaje bez znaczenia, po poradę warto udać się do profesjonalistów.