Zalety manicure hybrydowego – czy warto się na niego zdecydować?

Dłonie są wizytówką kobiety, dlatego też manicure hybrydowy jest wyjątkowo popularną formą pielęgnacji. Pozwala na utrzymanie efektów manicure bez konieczności powtarzania zabiegu co kilka dni. Co ważne, można go wykonać na naturalnej płytce paznokcia, którego wcale nie trzeba przedłużać.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Główną zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość – przy odpowiedniej pielęgnacji efekt zabiegu może utrzymać się nawet do 2 tygodni. Pozwala na zmianę wyglądu płytki paznokcia, a ściągnięcie hybrydy w salonie kosmetycznym nie jest pracochłonne – można więc zmieniać wzory czy kolory paznokci zgodnie z własnymi upodobaniami. Profesjonalnie wykonane hybrydy w salonach Easynails.pl wzmacniają płytkę paznokcia, zapewniają piękny połysk i znacznie ułatwiają zapuszczanie naturalnych paznokci.

O czym pamiętać przed wykonaniem zabiegu?

Zabieg manicure hybrydowego wymaga zastosowania odpowiednich materiałów, a osoba wykonująca zabieg na paznokciach powinna mieć doświadczenie. Rozsądnym wyjściem jest wykonanie pielęgnacji w profesjonalnym salonie. Brak umiejętności czy odpowiednich narzędzi podczas wykonywania lub ściągania paznokci hybrydowych może bowiem doprowadzić do głębokich uszkodzeń płytki. Paznokcie w takim stanie będą potrzebowały co najmniej kilku miesięcy, by powrócić do normalnego wyglądu.